شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۹
خانه / کفش طبی باردای / خرید کفش طبی راحتی باردای

خرید کفش طبی راحتی باردای

یکی از نکاتی که در دوران بارداری باید به آن دقت نمود پوشیدن کفش های طبی راحتی و مناسب است که باید حتما این کالا را از مراکز معتبر خرید نمود.
اغلب خانم ها در دوران بارداری به ویژه در سه ماهه آخر دچار مشکلاتی نظیر گرفتگی عضلات پا،کمر دردهای شدید و درد در کف پا به ویژه هنگام بیدار شدن از خواب را دارند و دلیل اصلی این اتفاقات شل شدن بافت ها و بالا رفتن وزن مادر است.
برای همین است که خیلی از خانم ها در این دوران به دنبال تهیه کفش های راحتی هستند تا بتوانند با پوشیدن آنها مقدار زیادی از مشکلات خود را حل کنند.

کفش های طبی بارداری

کفش هایی که برای دوران حاملگی تجویز می گردد در دسته بندی کفش های طبی قرار می گیرند. این کفش ها دارای کفی یکسره در عرض دو سانت و در نهایت سه سانت می باشند و طوری طراحی شده اند که مادر باردار برای پوشیدن آنها زیاد دچار دردسر نگردد زیرا وزن بالا و تغییراتی که در بدن یک مادر به وجود می آید سبب می گردد تا نتواند به راحتی فعالیت های معمولی خود را انجام دهد.
از این روست که اغلب کفش های بارداری یاچسبی هستند و یا به راحتی پا می شوند. شاید خانمی بتواند در ماه های اول بارداری کفش های بندار بپوشید اما بعد از عبور از ماه چهارم دیگر قادر به پوشیدن چنین کفش هایی نخواهد بود.

کفش طبی بارداری

باید این نکته را بیان داشت که کفش های بارداری نباید کفی تخت داشته باشند زیرا نه تنها به بهبود درد انها کمکی ندارد بلکه سبب می شود درد در ناحیه کمر افزایش یابد چون این مدل کفش حتی برای خانم های عادی نیز ضرر دارد.
در کل اگر بخواهیم ویژگی های کفش های طبی بارداری را بیان کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • رویه کفش چرم باشد تا پا به راحتی نفس بکشد و اگر شش ماهه دوم بارداری در فصل های گرم سال بود از صندل استفاده شود.
  • خانم ها نباید برای این دوران کفش تنگ و یا اندازه پای خود بخرند. باید حتما در آن احساس راحتی داشته باشند زیرا هر چه به ماه های آخر باداری نزدیک می شوند پاها ورم بیشتری می کند و نمی توانند هر کفشی را بپوشید.
  • در صورت این که کف پا رو به صاف شدن بود باید با پزشک مشورت نمود و کفش طبی خاصی را خرید کرد که این موضوع بیشتر در خانم هایی با وزن بالا مشاهده می شود.
  • پاشنه های کفش های بارداری باید بسیار نرم باشد و قدرت ضربه گیری بالایی را از خود نشان بدهد.

خانم های باردار برای تهیه کفش های بارداری طبی، باید به مراکز معتبر مراجعه داشته باشند تا بتوانند جنسی خوب و عالی را خریداری کنند در غیر این صورت ممکن است برای کفشی هزینه کنند که از نظر پزشک طبی به حساب نمی آید و در بهبود درد های بارداری کمکی به آنها نمی کند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بهروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147493717

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین کفش طبی بارداری

پرفروش ترین کفش طبی بارداری

اگر در بین انواع کفش های طبی بارداری موجود در بازار دچار سردرگمی شده اید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *