شنبه , ۹ اسفند ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عمده کفش طبی مخصوص پای شکسته

فروش عمده کفش طبی مخصوص پای شکسته

کفش طبی مخصوص پای شکسته قالبی متفاوت با دیگر انواع دارد که فروش عمده آنها برای تامین نیاز مراکز درمانی انجام می شود.
کفش های طبی خیلی با هم گوناگون هستند و می توان آنها را در مدل های بسیار متنوعی در بازار های پیدا نمود که هر یک از آنها کارایی مخصوص به خود را دارا می باشند.
برخی از آنها برای خارپاشنه تهیه می شوند و برخی دیگر برای بهبود پا درد و کمر درد طراحی شده اند اما چون همیشه این درد با بیمار همراه است جنس کفش ها نیز کیفیت بالایی دارد تا فرد بتواند به راحتی و حداقل یک سال کفش های خوب خود را بپوشد.
اما کفش های وجود دارد که می توان از آنها به عنوان کفش طبی موقتی نام برد و می توان در این مورد به کفش طبی مخصوص پای شکسته اشاره داشت.

کفش های طبی مخصوص پای شکسته

مسلما وقتی پای فردی بر اثر یک حادثه می شکند کچ گرفته می شود و پای کج گرفته شده تقریبا دو برابر حالت معمولی بزرگتر می شود و درون کفش جای نمی گیرد برای همین فرد باید برای رفتن به بیرون و قدم برداشتن بر روی زمین برای خود کفش های طبی مخصوصی را خریداری نماید که به اصطلاح به آنها کفش پای شکسته می گویند.

کفش طبی مخصوص

این کفش ها معمولا از جنس هایی نظیر برزنت ساخته می شوند و دارای چندین چسب در رویه هستند تا به راحتی باز و بسته شوند و فرد هنگام پوشیدن آنها دچار زحمت نشود.
کفش پای شکسته باید بر اساس میزان شکستگی تهیه گردد. این مدل کفش، گاه دارای ساق بلند هستند و گاه فقط تا روی مچ پا قرار می گیرند و این مسئله مربوط به میزان شکستگی پای فرد بر می گردد.
این کفش ها قالبی جداگانه از کفش های دیگر دارند و فروش عمده آن توسط برخی از مراکز امکان پذیر می باشد. خریدار این کفش ها معمولا داروخانه ها و مراکز عرضه لوازم پزشکی هستند و می توان به راحتی آنها را برای سایزهای مختلف تهیه کرد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بهروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147493717

مطلب پیشنهادی

اخذ نمایندگی کفش طبی پرستاری

اخذ نمایندگی کفش طبی پرستاری

خصوصیات کفش های طبی مخصوص بیمارستان و کفش های پرستاری چیست؟ اخذ نمایندگی فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *